МАРШ МИРУ

Дата: 21.09.2016 Переглядів: 97

У Києві 21 вересня пройшов Марш миру за участю представників міської влади та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, представників ООН, громадських організацій ветеранів, учасників антитерористичної операції та молоді столиці.

1474463801-2279Учасники Маршу поклали квіти до Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані, та пройшли урочистою ходою до музею Другої світової війни, де взяли участь у мітингу.

Цією акцією представники столичної влади, центральних органів виконавчої влади,  громадських організацій, студентської та учнівської молоді висловили свою підтримку Організації Об’єднаних Націй щодо сприяння у збереженні миру у всьому світі та припиненні всіма державами і народами військових дій. Всі учасники мітингу підтримали бійців на Сході України та висловили надію на досягнення миру на нашій землі.

За словами організаторів заходу, проведення Маршу миру спонукало людей усіх національностей, культур та ідеологій показати готовність об’єднати зусилля для встановлення міцного миру на Землі.

Фото УКРІНФОРМ.