МАРШРУТАМИ БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ: в родину бійця АТО, де народилося двоє синів

Дата: 24.12.2015 Переглядів: 102

Напередодні Новорічно-Різдвяних свят працівники Бородянського Центру СПР завітали до скромної домівки у Бородянці, аби привітати із щасливим поповненням родину Кривошеєнків. Доки тато Андрій захищає Україну на східних рубежах, його дружина Тетяна народила йому двійко чудових малюків.

Тепер у сім’ї бійця АТО окрім 16-річного Дмитра зростатимуть ще й двійнятка Денис і Данило. Багатодітна родина мешкає у старенькій хатині із сільськими умовами життя. Зігріває всіх груба, що опалюється звичайними дровами. Тож і подарунки, що їх принесла Снігуронька від імені колективу Центру «Довір’я», були налаштовані, аби полегшити мамі догляд за новонародженими – памперси, високоякісний дитячий засіб для прання, з любов’ю сформоване придане – зручний дитячий одяг по віку. Ну й звичайно, усілякі смаколики.

dva_sunu2Важко навіть уявити, як влітку цього року, вже при надії, Тетяна Кривошеєнко проводжала свого чоловіка, мобілізованого у АТО. Підтримку й розраду знайшла, лише коли почала відвідувати психологічну програму для вагітних «Диво материнства» – її практичні психологи Центру СПР регулярно проводять на базі гінекологічного відділення Бородянської районної лікарні. Останнім часом категорією, що потребує їх особливої уваги, стали якраз вагітні жінки учасників антитерористичної операції. Окрім усього їм потрібна комплексна психологічна підтримка, аби уникнути стресових впливів і на процес пологів, і на здоров’я новонародженої дитини.

Хвалити Бога, двійнятка Даня і Дєня з’явилися на світ хоч і не богатирями, проте цілком здоровими малюками. Бажаємо їм якнайшвидше побачити свого татуся-захисника, відчути тепло його рук. Нехай зростають маленькі на радість батькам і усім нам у радості й мирі! Заради цього й прокладає маршрути турботи наш спільний благодійний марафон.

dva_sunu3