Меморіал Захисникам України у Чернігові

Дата: 28.02.2017 Переглядів: 224

27 лютого 2017 року представник Служби у Чернігівській області Альберт Черешко як член журі взяв участь у розгляді конкурсних пропозицій по визначенню ідеї майбутньогопроекту Меморіалу Захисникам України, який буде встановлений на місці, де раніше стояв пам’ятник Леніну.

Прес-служба Чернігівської міської ради повідомляє, що проекти обиралися конкурсним журі у рамках відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу. Конкурс проходив з 26 вересня 2016 року по 15 лютого 2017 року.

Цим конкурсом було передбачено, що за результатами журі прийме рішення щодо визначення кращих проектних пропозицій. Для відзначення відібраних пропозицій буде призначено три премії:10000, 6000 та 4000 гривень.

Загалом на розгляд комісії було подано 14 проектних робіт. Кожна проектна робота була детально обговорена та проаналізована конкурсним журі.

Перше та друге місце серед проектів  відкритого архітектурного конкурсу на кращу ідею майбутнього меморіалу Захисникам України в Чернігові посіли проекти відповідно студентки Київського національного університету будівництва і архітектури Анастасії Орищук (на головному фото) та студентки того ж вишу  Олени Горецької.

Меморіал буде встановлений за кошти міського бюджету та кошти, зібрані громадськістю.

Раніше Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко пообіцяв, що він особисто, як мешканець міста Чернігова, десяту частину від суми, яку збиратиме громадськість, візьме на себе.