Міжнародний кінофестиваль “ЛЮДИ І КОРАБЛІ”.

Дата: 23.11.2015 Переглядів: 189

З 23 по 26 листопада 2015 року столиця України м. Київ приймає учасників VII-го Міжнародного кінофестивалю морських документальних, історичних, пригодницьких фільмів та телепрограм “ЛЮДИ І КОРАБЛІ”.

Ініціатором і організатором проведення кінофестивалю виступає Всеукраїнська громадська організація ” Всеукраїнська асоціація ветеранів – підводників “.

Кінофестиваль проводиться за сприяння Державної служби України з питань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та завдяки співпраці з Міжнародним кінофестивалем «Море кличе “.

Цей конкурсний форум професійних та аматорських кінострічок присвячено 70-річчю Перемоги у Другій світовій війні, 71-ї річниці визволення України та 72-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Фестиваль є некомерційною організацією, яка використовує кіно – і відеоматеріали для того, щоб поліпшити розуміння суспільством історичної, соціальної і культурної значущості проведення державами морської політики, зважаючи на той факт, що Україна є морською державою.

Мета, яка переслідується фестивалем – сприяння збереженню і увічненню історичної пам’яті поколінь про вклад моряків в перемогу над фашизмом і захист Вітчизни, популяризація історії мореплавання, кораблебудування; ознайомлення широких мас з видатними досягненнями світового і вітчизняного кораблебудування, науки і морської техніки, висвітлення проблем, що незмінно виникають на шляху піонерів і першовідкривачів, уславлення героїки морської служби і ролі флоту, у тому числі, військово-морського, в історії розвитку людства і нашої країни, відновлення в пам’яті забутих імен героїв і кораблів-героїв, які ціною свого життя, долі та перенесених випробувань рятували людство від ворога.

Серед завдань кінофестивалю – залучення молоді до активної участі в заходах, пов’язаних з героїчними сторінками історії, освітлення нових сторінок в “морській” історії часів Другої Світової війни і захисту Вітчизни, стимуляція зростання творчої активності кінематографістів і істориків до створення нових фільмів з морською тематикою, у тому числі, і створення творів кіномистецтва, які висвітлюють екологічні проблеми річок, морів і океанів що проливають світло на славні сторінки історії флоту, його участь у будівництві і захисті держави, залучення творчих діячів кіномистецтва різних країн для зміцнення культурних зв’язків України, популяризації її досягнень і розширення масштабів культурної співпраці з дружніми державами.

Фестиваль 2015 року проходитиме в два етапи: 1-й етап- з 23 по 26 листопада 2015 року – Київ, а 2-й етап – фестивальний показ в населених пунктах, учбових закладах, музеях України.

Церемонія відкриття кінофестивалю та презентації жюрі кінофестивалю – 23 листопада в 11.00 у конференц-залі ЦК ТСО України за адресою: м Київ, проспект Перемоги, 52\2.

Закриття кінофестивалю з демонстрацією фільмів і програм – переможців, пройдуть відповідно з 15.00 до 18.00 годин 26 листопада 2015 року – в Smartville-свободное пространство за адресою: м. Київ, бул. Шевченко,36-а, 3-поверх.

Організаційна основа фестивалю – доступність і масовість. Саме тому вхід на всі заходи – вільний. Особлива увага приділяється молоді що проявляє незмінний інтерес до конкурсних фільмів, для багатьох з яких фестиваль стає світовою прем’єрою.

Додаткова інформація на сайті: http://sab-vet.org.ua/ в розділі “Новини”.