Музей героїв АТО відкриють в Херсоні

Дата: 13.12.2016 Переглядів: 169

plakatМузей героїв АТО з’явиться в Херсоні. Відкрити його планують в обласному Палаці молоді, що на вулиці Перекопській, за власною ініціативою трудового колективу. Про це повідомляє представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Херсонській області Юрій Любченко.

І вибір місця зовсім не випадковий: саме тут проходила церемонія прощання з 38 захисниками України, які віддали молоді життя за свою країну. На згадку про полеглих синів їх матері приносили в Палац скромні зворушливі подарунки: одна жінка презентувала формену сорочку бійця, друга – його улюблену книгу. Реліквії дбайливо зберігають, і незабаром вони стануть частиною експозиції, яку зможуть побачити  усі, адже вхід в музей буде безкоштовним і загальнодоступним.

Музей героїв АТО планують розмістити в холі першого поверху Палацу молоді. Зараз тут завершується ремонт, потім –  для дітей організують вистави та концерти  до новорічних і різдвяних свят. А вже після 10 січня працівники “вогнища культури” зможуть впритул зайнятися формуванням колекції артефактів для майбутнього музею, відкриття якого намічене в другій половині 2017 року.

Директор обласного Палацу молоді Володимир Яценко говорить, що з вдячністю прийме в дар будь-які експонати для майбутнього музею – речове нагадування про війну на східному фронті. Він надав свій контактний телефон для тих, хто готовий поповнити його колекцію : 050 159 96 29 з приміткою: дзвонити після 10 січня.