Мужність та силу духу – не забудемо!

Дата: 22.09.2015 Переглядів: 158

Сьогодні в Україні відзначається День Партизанської слави.

Новое изображение-222 вересня представники Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Київської міської державної адміністрації, Дарницької районної державної адміністрації, Комісії Верховної Ради України у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни, ветеранських організацій, молодь пройшли пліч-о-пліч з ветеранами підпільно-партизанського руху, учасниками грозових подій Другої світової війни, та традиційно поклали квіти до пам’ятника загиблим партизанам і підпільникам у Парку партизанської слави м. Києва.

Потім відбувся мітинг, під час якого з промовами виступили представники державної влади та громадськості. Завершив заходи святковий концерт.

 2015-09-22-847

В урочистостях взяв участь Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко, який в своєму виступі віддав шану полеглим та живим ветеранам, підкреслив мужність людей, що стійко дали відсіч нацистській навалі, важливість подвигу партизанів і підпільників та їх патріотичний вплив для сучасності.

Після урочистостей ветеранами підпільно-партизанського руху було вшановано пам’ять видатних керівників підпільно-партизанського руху в Україні в часи Другої світової війни на Алеї слави покладанням квітів.

Новое изображение