Миколаїв приймав змагання ветеранів АТО “Warrior Legend”

Дата: 23.10.2017 Переглядів: 276

21 жовтня у Миколаєві вперше відбулися змагання військовослужбовців та ветеранів АТО з кросфіту “Warrior Legend”. У змаганнях загальноукраїнського масштабу, що відбулися у фітнес-клубі “Septem Fitness”, було заявлено 5 видів спорту: гребля на тренажері на дистанції 500 та 2000 метрів, жим лежачі, кросфіт та гіревий спорт.

Майже 20 спортсменів взяли участь у змаганнях. Більшість з Миколаєва, але були гості з Очакова та жінка-учасниця з Одеси.

Основна мета проведення такого турнира, як зазначили співорганізатори, Дмитро Олійник та Павло Степанов, це допомога бійцям у відновленні себе в суспільстві: “Змагання «Warrior Legend» для військовослужбовців, що брали участь в АТО та отримали поранення або інвалидність. Мета — через спорт сприяти реабілітації побратимів. Змагальний момент — це мотивація не кидати спорт та займатися ним надалі.

      

 

Змагання пройшли в дусі бойового товариства та відчайдушного змагання “хто кращий”. За станом спортсменів уважно слідкувала команда інструкторів фітнес-клубу, які вже мали досвід підготовки до змагань “Invictus Games”. Всі види вправ відповідали медичним показанням.

 За підсумками були визначені переможці в окремих видах вправ. Але, за словами спортсменів, перемогла дружба. Всі були задоволені дружньою та гостинною атмосферою. Переможці були нагороджені медалями, дипломами та цінними подарунками.

Команда організаторів розпочинає підготовку до нового турниру, проведення якого планується навесні.

Партнерами та спонсорами змагань виступили: фірма “Практика”, ГО “Оберіг”, ТОВ “Учасники АТО”, БФ “Життя 2016”, Загальноукраїнський центр допомоги учасникам АТО, ГО “Побратими України”, інформаційна агенція “Українська Медіа Группа”, компанія “Чиста вода”.

Про подію повідомляє головний спеціаліст Південного міжрегіонального  сектору    Державної служби Павло Саєнко.