Миколаївці пам’ятають свох захисників

Дата: 03.04.2017 Переглядів: 87

28 березня миколаївці відзначили 73-ю річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У місті відбувся мітинг та покладання квітів до меморіального комплексу в честь загону К. Ольшанського.

На святкування зібралися перші особи міста та області, бійці АТО, студенти та небайдужі громадяни. Люди хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв та поклали квіти до пам’ятника Героям-десантникам та Вічного вогню.

Цьогож дня в обласному будинку культури відбувся концерт «Незламні Герої», присвячений визволенню Миколаєва. В холі будинку культури військові презентували виставку зброї для мешканців міста Миколаєва.

 

 

 

 

 

 

 

 

29 березня в Миколаєві відбулося відкриття Кубка України з боксу, присвячене подвигу 68-и моряків-десантників, які визволяли місто від німецько-фашистських загарбників.

На заході були присутні представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Миколаївській області Анжела Лайдьонова, представники місцевих органів влади, депутати,  військововослужбовці, гості та мешканці міста.