Мистецький проект «Відлуння сердець» підтримує родини захисників країни

Дата: 19.12.2017 Переглядів: 146

16 грудня у громадській спілці «Крила 8 сотні» було презентовано Всеукраїнський мистецький проект «Відлуння сердець». Проект покликаний підтримати будь-який творчий дух серед родин загиблих та ветеранів антитерористичної операції.

Життя, що нас оточує, знаходить  відлуння в наших серцях і відбувається акт творення у кожного по-своєму. Поважне журі проекту, до якого входять митці, викладачі, телевізійники, а також члени ГС «Крила 8 сотні» після отримання робіт учасників розподілять їх за номінаціями та відберуть для участі у фіналі проекту, який відбудеться через рік. На переможців очікують різні нагороди.

На захід прибули  перші роботи учасників проекту з Полтави, про які розповіла Лідія Місюренко, член ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини». Це – літературні твори:  збірка віршів «В пам’ять сину», випустила Наталя Чепіга,  мати загиблого 17.07.2014 року Миколи Чепіги, брошура  «Кабул»: шлях мужності» – літературна збірка, яку випустила мати загиблого Валерія Боняківського, Марія Боняківська, а також картини доньки Валерія Боняківського Катерини, а також іграшки, зроблені  Марією Боняківською. У проекті взяла участь вишивка бісером, яку зробила мати загиблого Олена Синюк. У проекті бере участь ще одна картина з  м. Димер під назвою «Карпатська ніч», яку привезла Дарія Ніколаєвська, дружина учасника антитерористичної операції Миколи Ніколаєвського.

Всі роботи були високо оцінені присутніми та отримали статус учасників проекту. Слова привітань митцям сказала член журі  Наталія Коваленко, журналіст, автор телевізійних проектів.

На заході свою майстерню з виготовлення новорічних іграшок відкрила Ольга Гаврилова–Хижняк, адже вже скоро розпочинаються найдивовижніші свята року. Діти учасників АТО та родин загиблих, з великим задоволенням поринули у творчість.

Справжнім подарунком для присутніх став виступ Сергія Костецького, співака, хореографа, переможця ТВ-проекту «Танці з зірками». Сповнений позитиву, Сергій чудово співав та щиро спілкувався з учасниками заходу, а запальний майстер-клас з танцю  надихнув дівчат спробувати себе в амплуа танцівниць. Всі учасники були в захваті від дійства та отримали дуже приємні враження.

ГС «Крила 8 сотні» висловлює особливу подяку Сергію Костецькому за гарний настрій та життєву енергію, яку він подарував дружинам наших захисників своїм виступом. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.