На Харківщині турбуються про дітей учасників АТО

Дата: 21.06.2017 Переглядів: 212

Сьогодні, 21 червня 2017 року, волонтери Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» спільно з волонтерами громадського об’єднання ”Астерікс”, організаторами проекту СМГО «Центр європейських ініціатив», партнерами проекту «Управління молоді та спорту СОДА», «Центр дозвілля молоді Сумської міської ради» та «Сумській обласний центр відпочинку, оздоровлення та туризму», яка щоліта організовує наметовий табір «Сузір’я»  за фінансовою підтримкою “International ALERT”  відправили дев’ять дітей учасників АТО з Харківщини в наметовий табір «Табір Миру – Суми», який розташований неподалік  с. Мокриця Краснопільського району Сумської області (30 км від м. Суми).

«Табір Миру» – це програма, що має на меті просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю з різних регіонів України, створення атмосфери довіри і відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком.

В основу життя табору покладено ідею рівності і відповідальності.

Невід’ємною частиною є тренінгові навчальні сесії та заняття з психологами, які  працюватимуть в малих групах по спеціально розробленій програмі і базується на ігрових та арт-техніках з використанням рухливих ігор, квестів, театральних технік та інших формах неформальної освіти. Заняття будуть вести досвідчені кризові психологи та молодіжні працівники з досвідом роботи (в тому числі, і на міжнародному рівні).

Всі витрати на організацію табору та включені до програми заходи, харчування, страхування від нещасного випадку та відшкодування вартості квитків з місця проживання до м. Суми та зворотно оплачуються програмою.

А раніше, 19 червня 2017 року, представники ГО “Спілка ветеранів АТО” разом з волонтерами ГО “Астерікс” та представником Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Харківській області Олексієм Єрьоменко відвезли гуманітарну допомогу новонародженої дівчинці, яка з’явилася у сім’ї учасників АТО. Волонтерами було зібрано для дитини ліжечко, коляску, люльку, стілець для годування, автомобільне крісло і речі. Бажаємо батькам терпіння та сил, а дитині бути здоровою й рости  на радість батькам.