На Хмельниччині вручено перше посвідчення бійця-добровольця АТО

Дата: 12.02.2018 Переглядів: 110

Головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Климюк  8 лютого взяв участь у засіданні комісії з надання  статусу бійця-добровольця антитерористичної операції, що відбулось під головуванням заступника голови Хмельницької обласної ради Валерія Лескова.

Як повідомляє представник Служби, у засіданні комісії взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, депутати обласної ради, представники ОДА, окремих військових формувань, добровольчих батальйонів та громадських організацій.

Особливістю засідання стало вручення головою комісії Валерієм Лесковим першого посвідчення  бійця-добровольця АТО, Євгенію Ролдугіну, який брав участь у захисті територіальної цілісності і державного суверенітету на сході України.

Цю комісію було утворено у вересні 2017 року відповідним рішенням обласної ради з метою надання особам, які зареєстровані та проживають у Хмельницькій області і брали чи беруть участь у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але в подальшому не увійшли до складу ЗСУ, МВС, Нацгвардії та інших утворених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, статусу бійців-добровольців антитерористичної операції у Хмельницькій області.

До складу комісії увійшли, зокрема, і представники Служби у Хмельницькій області.

Комісія з надання у Хмельницькій області статусу бійця-добровольця антитерористичної операції продовжує приймати на розгляд заяви мешканців області щодо надання відповідного статусу.