На Івано-Франківщині вшановували ветеранів воєн

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 89

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції Івано-Франківської області відбулася зустріч у пам’ять усіх полеглих та на вшанування мужності та відваги живих, тих хто пройшов стежками війни.

На урочистому заході начальник поліції Івано-Франківщини Віктор Шкутов відзначив: “У різні роки в органах внутрішніх справ працювали 47 учасників афганської війни, 10 правоохоронців пройшли службу в миротворчих місіях. І сьогодні наші працівники виконують бойові завдання у зоні АТО. На превеликий жаль, у цій неоголошеній війні загинуло 14 працівників міліції, а п’ятеро – зникли безвісти. Ми пам’ятаємо про кожного загиблого, про героїчний подвиг наших співвітчизників, незалежно від того, чи вони воювали десятиліття тому, чи сьогодні”. Відтак усі присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих.

Відповідно до Наказу начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковника поліції  Шкутова В. В.  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулося нагородження пам’ятною відзнакою Президента України  23 учасників бойових дій у Афганістані. Відзнакою “За службу державі” нагороджено 7 учасників бойових дій, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Донбасі.