На Київщині пройшов військово-патріотичний вишкіл

Дата: 21.09.2018 Переглядів: 61

Нещодавно на Лелечому полі в селі Велика Бугаївка Васильківського району Київської області пройшов триденний військово-патріотичний вишкіл “Ми – громадяни України”.

У заході взяли участь 50 підлітків з п’яти шкіл Васильківщини. Вони провели три дні й дві ночі в справжньому таборі з ночівлею в наметах та можливістю проявити себе у змаганнях – зі смугою перешкод, переправою, стрільбою з вогнепальної зброї.

Живий, активний діалог вели діти з учасниками антитерористичної операції, переймали досвід у викладачів різних дисциплін. Три команди переможців, а це 30 підлітків, в якості нагороди відвідають (один день) справжній військовий 169 учбовий центр “Десна”.

Відбувся вишкіл за сприяння голови Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, громадського об’єднання “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” та Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської держобладміністрації.

Проведення подібних заходів є важливою складовою військово-патріотичного виховання молоді – майбутніх захисників України.

Про це повідомили представники Служби у Київській області