На Миколаївщині відбувся військово-патріотичний турнір «Захисник Вітчизни»

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 144

15 жовтня 2018 року у Новій Одесі, районному центрі Миколаївської області, відбулась церемонія закладання каменю на місці майбутнього пам’ятника загиблим в антитерористичній операції. За ініціативи місцевої громадської організації учасників АТО та за підтримки керівництва міста, місцевих депутатів виділено місто для впорядкування парку та встановлення пам’ятного знаку.

У церемонії закладання каменю взяв участь представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Миколаївській області Павло Саєнко.

У рамках військово-патріотичного виховання, в лісі поряд з Новою Одесою, цього ж дня відбувся турнір з тактико-спеціальної підготовки «Захисник Вітчизни» серед шкільних команд, який проведений спільно обласними ветеранськими організаціями за підтримки ГО “Асоціації учасників та інвалідів АТО”.

Свіже лісове повітря, гарна сонячна погода, активна підтримка вболівальників, абсолютно нові враження від нових змагань, справедливе суддівство, –  всі ці фактори сприяли позитивним відгукам учасників змагань.

Підводячи підсумки турніру серед 5 команд учасниць, суддівська колегія прийняла рішення, що перемогла команда школи № 1 “Бузькі силовики імені Анатолія Новицького”.

Всі команди учасники змагань отримали цінні подарунки.

Під час виступів прозвучала думка, щоб у майбутньому подібний турнір зробити районним з метою розширення кола його учасників. В умовах бойових дій, що тривають на сході країни, навички з тактико-спеціальної підготовки, здобуті на подібних змаганнях, стають особливо актуальні для молоді як майбутніх захисників Вітчизни.