На Прикарпатті вшанували загиблих біля гори Карачун

Дата: 30.05.2018 Переглядів: 82

29 травня у Меморіальному сквері в м. Івано-Франківськ, де поховані четверо загиблих у зоні АТО правоохоронців, відбулись поминальні заходи за участю родин загиблих, представників влади, представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області, керівництва та особового складу прикарпатської поліції, громадських організацій та жителів краю.

Четверта річниця минає, як шестеро бійців спеціальної роти прикарпатської міліції загинули у збитому терористами гелікоптері «МІ-8» Національної Гвардії України, поблизу гори Карачун, на Донеччині.

Трагедія сталася після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту. Тоді загинули шестеро військовослужбовців та стільки ж наших працівників спеціальної роти міліції: Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як. За кілька днів, 6 червня, надійшла ще одна трагічна звістка, що на блокпосту під Слов’янськом загинув ще один правоохоронець – Михайло Шемегінський. Священики відслужили панахиду. На могили бійців представники влади, громадськості, мешканці міста, побратими, рідні та друзі загиблих поклали квіти та запалили свічки.