На Закарпатті успішно завершився черговий випуск слухачів проекту «Україна – Норвегія»

Дата: 01.06.2018 Переглядів: 80

31 травня 2018 року в Ужгороді пройшли урочисті заходи з нагоди закінчення слухачами трьох місячних курсів навчання по проекту «Україна – Норвегія».

30 ветеранів, члени їх родин проходили навчання за фахом готельно-ресторанна справа та туризм, у рамках проекту перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей, за фінансуванням Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Організатором виконання проекту в Україні є Міжнародний фонд соціальної адаптації (МФСА). Слухачі курсу отримати знання та навички актуальні на ринку праці Закарпаття.

Проект відбувся завдяки злагодженої роботи представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергія Кузнева, членів ГО «Наше рідне Закарпаття» та Ужгородського національного університету.

Перед випускниками курсу виступили з напутнім словом військовий  аташе Норвегії в  Україні Ханс  Петтер  Мідттун, представник Державної служби Іван Балашов, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов та інші.

Проект не закінчується, у вересні буде набрана чергова група.