На Закарпатті відбувся веломарафон “Три замка Закарпатя”

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 117

23.04.2017 відбувся марафон “Три замка Закарпатя”. Всьго в марафоні взяли участь близько 170 чоловік.

Змагання проводились за туристичним (40км) та спортивним (70км) маршрутами. Спортсмени  були розподілені за статтю та віком: 18-35 років,36-45 років, 46+. “Єліта” – профессійні гонщики,члени збірних команд та клубів та підготовлені любителі долали дистанцію в 70 км. Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван Балашов разом з 4-ма учасниками бойових дій взяли участь у гонці з метою підтримки ветеранів бойових дій та показати приклад молоді.

Гонка проходила через три замки – Паланок (Мукачево), графа Шерборна (сан. Карпати), Сент-Миклоша (смт. Чинадієво) в дуже мальовничій гірській місцевості. Єкстріму  додала погода: сніг, град, дощ, вітер.

Представник Служби фінішував в лідируючій групі. Всі учасники, які подолали дистанцію 70 км, отримали пам’ятні сувеніри від організаторів. Окрема подяка організатору змагань, професійному велогонщику Артему Топчанюку.  За проханням І. Балашова він відразу погодився на безкоштовну реєстрацію учасників бойових дій.