На Закарпатті вшанували захисників країни

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 48

У неділю, 14 жовтня, в Ужгороді представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області Іван Балашов та Сергій Кузнєв взяли участь в урочистостях до Дня захисника України, які розгорнулися на Народній площі. 

Перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації вишиковувались військові Збройних Сил України, Національної гвардії України, рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронці Національної поліції України та Державної прикордонної служби, ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею ім. Героїв Красного поля.

 

У рамках святкування закарпатські військові ліцеїсти дали урочисту клятву бути вірними і самовідданими у захисті своєї країни.

Після офіційної частини свята з центральної площі Закарпаття у супроводі оркестру рушила велелюдна хода до Пагорбу Слави. Там учасники заходу поклали вінки та квіти до Вічного вогню й могил воїнам, які віддали життя, захищаючи суверенітет України. Вперше відбулося покладання квітів до новозбудованого Меморіалу загиблим бійцям АТО.

Одночасно з урочистими заходами представники військових підрозділів та правоохоронних структур розгорнули експозицію зразків військової техніки та озброєння. Від самого ранку усі бажаючі мають можливість ознайомитися зі спецтехнікою та устаткуванням, бойовими машинами, стрілецькою зброєю, оптичними приладами та безпілотними літальними апаратами, які використовують при виконанні службових завдань поліцейські, рятувальники, прикордонники, військовослужбовці.