Очікуємо на головну подію року у спортивному житті учасників АТО!

Дата: 03.10.2017 Переглядів: 192

3 жовтня в прес-центрі ФК «Динамо» (Київ), що на вул. Грушевського, 2, відбулась офіційна презентація Фінальної частини змагань Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО сезону 2017 року.

Організатором цього Чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО за підтримки Федерації футболу м. Києва та ФК “Динамо” (Київ).

Конференц-зал динамівської арени зібрав, окрім організаторів та представників медіа, безпосередніх учасників турніру, які через тиждень будуть на футбольних полях визначати переможця і призерів найпрестижнішого футбольного змагання серед учасників АТО. Про це повідомляється на сайті ФК «Динамо» (Київ).

Президент ФФУ АТО Руслан Руденко, який є головою ВГО “Українці разом”, соціального партнера Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, зауважив, що футбольний турнір на Кубок героів АТО став популярним і з кожним роком набуває авторитету, а головною його метою є морально-психологічна, фізична реабілітація і адаптація бійців АТО до навколишнього суспільного середовища.

Фінальна частина «Кубка Героїв АТО» 2017 року обіцяє за масштабами перевершити всі попередні. За підсумками відбірних циклів право поборотися за головний приз заслужили 16 команд, географічно представивши різні регіони України.

Стадії з 1/8 по 1/2 фіналу пройдуть з 10-го по 12-е жовтня на НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі, а фінал турніру і матч за 3-є місце 13-го жовтня на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Запрошуємо всіх шанувальників футболу на цікаві й, уже точно можна стверджувати, безкомпромісні матчі. Урочисте відкриття відбудеться 10 жовтня о 10:00 на НТБ «Динамо» в Кончі-Заспі.

Всі бажаючі запрошуються підтримати наших захисників на спортивних аренах!

Додаткова інформація на офіційному сайті ФФУ АТО