Одеса пам’ятає своїх Героїв!

Дата: 20.02.2018 Переглядів: 212

18 лютого в Одесі пройшов захід пам’яті під назвою “День Слави Героїв”, присвячений героям-землякам полку «Азов» –  Миколі Троїцькому (Акела), В’ячеславу Кирилову (Козак) та Олександру Кутузакію (Кутуз), які героїчно загинули в ході ведення Широкінської наступальної операції (10 – 15 лютого 2015 року).

Захід розпочався з автопробігу від пам’ятника Богдану Хмельницькому до закладного каменю, в сквері Героїв Небесної Сотні, на місці якого буде споруджено Меморіал загиблим воїнам Одещини в ході проведення антитерористичної операції. Матері героїв разом з побратими загиблих воїнів, активістами “Національного Корпусу” та представником Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції в області Миколою Сторожуком поклали квіти, й під сольне виконання пісні “Пливе кача” від друга Тодора, віддали шану всім хто поліг в боротьбі з російсько-окупаційними військами на Сході України.

Завершенням заходу був вечір-реквієм в Одеській обласній філармонії, на якому також було переглянуто фільм “Широкинська операція”.

«Мужні, хоробрі, сильні, волові патріоти, козаки, які назавжди залишаться в строю і в наших серцях! – насамперед такими вони заповнились. Вони живі, поки ми про них пам’ятаємо!», – такий основний зміст виступів бойових побратимів.

Інформаційна довідка.

 

 

 

 

Кирилов В’ячеслав Юрійович загинув14 лютого 2015-го року у боях з російськими збройними формуваннями між Маріуполем і Новоазовськом, при відбитті атаки на Широкие. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Кутузакій Олександр Сергійович загинув15 лютого 2015-го року у бою за Широкине під час російсько-української війни на сході України. Кавалер ордена «За мужність» III ступеня (посмертно).

Микола Дмитрович Троїцький загинув15 лютого 2015-го року у бою за Широкине під час російсько-української війни на сході України. Кавалер ордена «За мужність» III ступеня (посмертно).