Одеса провела третій відбір-тестування кандидатів для участі в «Іграх Нескорених»

Дата: 06.02.2017 Переглядів: 183

4 лютого2017 року в Одесі відбувся 3 етап відбору і тестування кандидатів до збірної команди України, яка візьме участь у міжнародних спортивних змаганнях військовослужбовців та ветеранів з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків, – «Іграх Нескорених», що відбудуться в місті Торонто (Канада) 21-30 вересня цього року.

Відбір спортсменів проводився на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури і спорту МО України. Кандидати змагалися у шести дисциплінах: атлетика, пауерліфтинг, стрільба з луку, велоспорт на шосе, веслування на тренажері та плавання.

Пройти тестування ветеранам допомагали досвідченні армійські спортсмени, тренери – учасники Олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи, багаторазові чемпіони України.

Загалом, в цей день пройшли тестування 35 ветеранів з Одеської, Харківської, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей. Перші два етапи відбору і тестування кандидатів до збірної команди України пройшли 21 та 28 січня у містах Львів та Київ.

Дивиться відео.

Організатори висловили вдячність посадовим особам спортивного клубу за якісну підготовку до змагань, а присутнім одеситам за теплу підтримку ветеранів, та відзначили, що враховуючи велику кількість заявок охочих бійців пройти відповідні тестування, ними прийнято рішення, наприкінці місяця провести додатковий етап відбору в столиці України.