Одещина проводить військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») – 2019

Дата: 12.06.2019 Переглядів: 248

На Одещині, в урочистій обстановці відбулося відкриття фінального (обласного) етапу змагань в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри («Джура») – 2019.

Протягом 5 днів на базі оздоровчого закладу «Сонячний» Білгород-Дністровського району триватимуть безкомпромісні змагання серед 46 команд із різних куточків регіону. Програма обласного етапу гри передбачає проведення таких заходів, як: конкурс «Ватра» (тема: «Візитівка рою») – представлення творчо-мистецької композиції; змагання: «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги та транспортування «потерпілого»),  «Туристсько-спортивна смуга перешкод» та «Стрільба з пневматичної гвинтівки»; конкурси: «Впоряд» (огляд строю та пісні) та «Бівак» (таборування);  інтелектуальна гра-вікторина «Відун»; інтелектуально-творче змагання «Пластун» (за методикою квестів – комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра з військово-спортивними та туристськими елементами) та особисто-командні змагання з фізичної підготовки.

Загалом в обласному етапі беруть участь біля 500 юнаків та дівчат, які посвяченні в  «джури» і «помічників козаків» та відроджують славні традиції козацького війська.

Привітати рої на відкритті обласного етапу гри разом із керівництвом  Одеської обласної державної адміністрації прибув й керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

У своєму виступі Микола Сторожук від імені колективу Служби засвідчив щиру повагу організаторам заходу, привітав учасників військово-патріотичної гри з перемогою у районних етапах змагань та зазначив: «В ході обласного етапу Вам потрібно буде не тільки підтвердити свої здобутки, але перевершити самих себе та показати неабияку злагодженість рою, згуртованість, вміння думати, миттєво приймати рішення та діяти. Протягом цих днів  вашими інструкторами, суддями, старшими товаришами будуть учасники АТО/ООС, які мають неоціненний бойовий досвід. Ви матимете можливість спілкування з ними, вони розкажуть та поділяться премудростями військової справи, бойового побратимства, це зробить вас більш досвідченими та впевненими».