Одещина вшанувала пам’ять Героя-“кіборга” Сергія Іщенка

Дата: 04.02.2019 Переглядів: 119

2 лютого у Роздільнянській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з відкритої першості Одеської області з боротьби дзюдо, присвяченої  пам’яті Героя-“кіборга”, розвідника 74-го окремого розвідувального батальйону Сергія Іщенка.

Змагання традиційно щороку організовує та проводить громадська організація «Громада Роздільнянщини» на чолі з Володимиром Василенком та Миколою Доносян. У спортивному турнірі змагались учасники з різних куточків Одещини.

Участь у заході разом з учасниками АТО/ООС, представниками оперативного командування «Південь», батьками Героя та керівництвом району взяв завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

У своєму виступі представник Служби подякував матері Героя, Віліні Петрівні, за сина. Звертаючись  до учасників змагань, він зазначив: «Ваші тренери навчили та заклали у вас найкращі риси та якості спортсменів. Ми впевнені, що серед вас є майбутні учасники олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи. Ви неодмінно прославлятимете нашу рідну Україну. Хай щастить та переможе найсильніший!».

 

Присутні вшанували пам’ять воїна-розвідника покладанням квітів до меморіальної дошки героя-кіборга на фасаді школи, в якій він навчався.

По завершенні змагань переможців та призерів було нагороджено медалями, дипломами та сувенірами. Почесну медаль та копію перехідного кубка вручено матері відважного захисника України.

Напередодні змагань, за участю воїнів АТО, волонтерів протягом двох тижнів в школах району проходили уроки пам’яті Героя-«кіборга» Сергія Іщенка, який загинув 20 січня 2015 року в Донецькому аеропорту. Посмертно він був  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту».