Одещина зустрічає захисників країни

Дата: 25.02.2019 Переглядів: 117

22 лютого на Одещині, у селищі Чорноморське відбулась урочиста зустріч особового складу 28-ї окремої механізованої бригади, яка після успішного виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил повернулась до пункту постійної дислокації.

Воїни цієї прославленої механізованої бригади протягом восьми місяців виконували бойові завдання на Донецькому напрямку: Мар’їнка, Красногорівка, Новомихайлівка, Тарамчук, – всі ці населені пункти були під надійним захистом українських воїнів.

Разом із представниками органів державної влади, керівництвом оперативного командування «Південь», рідними та близькими військовослужбовців, ветеранами та волонтерами захисників країни зустрів та привітав завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

Воїнам бригади, за проявлену мужність і військову доблесть були вручені державні нагороди, відзнаки Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ. Серед нагороджених – головний сержант Олександр Фасоля, який влітку минулого року під  Мар’янкою отримав важкі чисельні осколкові поранення, внаслідок чого проведено ампутацію обох нижніх кінцівок. Нагороду отримала його дружина, теж учасник АТО Вікторія Фасоля. Олександру після тривалого лікування проведено протезування, він успішно проходить реабілітацію та бажає продовжити подальшу військову службу.

Після проходження урочистим маршем під Бойовим прапором особовий склад і гості вшанували хвилиною мовчання своїх бойових товаришів, які віддали життя, захищаючи Батьківщину, і поклали квіти до пам’ятника загиблих за Україну.

Відеорепортаж на 5 каналі