Одеська ОДА потурбувалась про дітей із зони АТО

Дата: 31.07.2017 Переглядів: 116

Співробітники Одеської обласної державної адміністрації перерахують одноденну заробітну плату на оздоровлення та відпочинок в Одеському регіоні 70 дітей з зони антитерористичної операції.

Відпочиватимуть діти протягом двох тижнів вже з 3-го серпня, для них підготовлено приміщення на базі обласної школи-інтернату № 91, що на 10-й станції Великого Фонтану, також їх очікує спеціальна програма.

«До нас звернулися батьки 30 дітей, які проживають в Мар’їнці, з проханням оздоровити дітей  в нашому регіоні. Я вніс пропозицію, яку підтримали усі співробітники ОДА, щоб нашу одноденну заробітну плату перерахували на оздоровлення малечі. Ми підрахували, і ця сума склала 250 тисяч гривень, на які зможуть відпочити не 30, а вже 70 дітлахів. І це буде не лише Мар’їнка, а й інші населені пункти Донецької та Луганської областей. Ці діти мешкають в місцях, де часто бувають обстріли. Вони бажають нормального дитинства, яке в них відібрала війна. Ми організуємо дітям відпочинок, і я, і усі співробітники облдержадміністрації робимо це з великим задоволенням», – наголосив Максим Степанов.

Про акцію Одеської ОДА інформує завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук.