Оксана Гаврилюк: Я хочу бути партнером для вас. Партнером, що зв’яже ветеранів, медичних працівників у ветеранських шпиталях та Уряд для більш ефективної роботи

Дата: 10.06.2019 Переглядів: 58

“Я хочу бути партнером для вас. Партнером, що зв’яже ветеранів, медичних працівників у ветеранських шпиталях та Уряд для більш ефективної роботи в напрямку медико-психологічної реабілітації учасників бойових дій на сході України”, – зазначила заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк під час участі у конференції з медико-психологічної реабілітації ветеранів війни з країною-агресором.

На Київщині, в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни розпочалася 2-а міжнародна науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників бойових дій: проблеми та перспективи».

Загалом, робота конференції побудована за наступними напрямками:

  • медична та психологічна реабілітація учасників бойових дій;
  • первинний, вторинний та третинний етапи реабілітації;
  • психологічна реабілітація УБДв умовах госпіталів ветеранів війни;
  • законодавче забезпечення реформи реабілітації в Україні;
  • стан соціальної адаптації учасників бойових дій;
  • роль ЗМІ в адаптації воїнів АТО. Просвітницька діяльність у структурі соціально-психологічної реабілітації.

Участь у конференції беруть представники вищих навчальних медичних закладів України, спільноти психологів, Всесвітньої федерації психічного здоров’я, Американської психологічної асоціації, Американської академії клінічної психології та Європейської асоціації з медичної освіти. Також заступниця Міністра у справах ветеранів оглянула матеріальну базу медико-соціального центру ветеранів війни та поспілкувалась з ветеранами, що просто зараз проходять реабілітацію.

Про це повідомляється на сайті Мінветеранів