Пам’яті Небесної Сотні

Дата: 21.02.2019 Переглядів: 83

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

З нагоди 5-ї річниці цих подій спеціалістами Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, було проведено ряд заходів. 

20 лютого для учнів Коростенського міського ліцею соціальний педагог ЦСПР Ірина Паламарчук провела годину пам`яті «Небесна сотня ангелів», присвячену вшануванню подвигу учасників Революції Гідності.

Метою заходу було не тільки нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії нашої Батьківщини, а й виховувати у них патріотизм, національну свідомість, бажання стати гідними громадянами України.

Під трагічну мелодію «Пливе кача» та запалену свічку, присутні схилили голови у хвилині мовчання у пам’ять про Героїв Небесної Сотні.

Цього ж дня у читальному залі Центральної міської бібліотеки м. Коростеня відбувся «Вернісаж художніх поглядів», присвячений цим же подіям. На заході були  присутні учні та викладачі міських шкіл, представники органів місцевого самоврядування, а також представники засобів масової інформації.

Фахівці ЦСПР також взяли участь у мітингу, що відбувся в центрі міста з нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, серед яких був і мешканець Коростеня  – Сергій Кемський.