Пам’ятнику захисникам Вітчизни бути!

Дата: 12.04.2016 Переглядів: 168

Вчора, 11 квітня, у Новомосковському міськвиконкомі відбулася чергова робоча зустріч щодо встановлення у м. Новомосковськ Дніпропетровської області пам’ятника воїнам АТО.

Серед присутніх були учасники АТО, родини загиблих, громадські організації, депутати міської ради, керівництво міста, начальники комунальних підприємств, керівники управлінь та відділів виконкому. Найскладніше присутнім було визначитись з місцем розташування та загальним змістом майбутнього меморіалу. Деякі учасники засідання пропонували встановити декілька меморіалів: перший – місце вшанування пам’яті наших загиблих земляків. Для цього розглядалася можливість провести реконструкцію «Вічного вогню» та закласти нові гранітні плити. Другий варіант стосувався пам’ятника сучасному захиснику Вітчизни на місці колишнього пам’ятника «вождю».

Після тривалих дебатів присутнім вдалося знайти компроміс – об’єднати усе в один меморіал. Було запропоновано оголосити конкурс та обрати ту композицію, яка найкраще впишеться у загальний вид міста. Головними вимогами для майбутнього пам’ятного знаку повинні бути патріотизм, вшанування пам’яті загиблих та врахування сучасної історії України.

Місце розташування – територія пам’ятника «вождю» або його дзеркальне відображення, між коледжем та житловим будинком.

Тривалість конкурсу – один місяць. Після підведення підсумків міська влада планує провести громадські слухання та остаточно визначитись з найкращою пропозицією. Наші журналісти будуть тримати дане питання на контролі. Про умови проведення конкурсу ми обов’язково повідомимо додатково.

 Про це повідомляє завідувач сектору Служби у Дніпропетровській області Олексій Корж