Перший Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених»

Дата: 21.05.2018 Переглядів: 104

У суботу, 19 травня 2018 року, у місті Києві (провулок Лабораторний, 7-а) на стадіоні НТК ім. В. Баннікова відбувся Всеукраїнський футбольний турнір „Кубок Нескорених”.

Турнір пройшов у рамках проведення спортивних змагань серед ветеранів АТО „Ігри Нескорених” за ініціативи Вадима Свириденка – Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, підтримки Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, Міністерства молоді та спорту, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Федерації футболу України, Київської міської державної адміністрації.

Всеукраїнський турнір з футболу „Кубок Нескорених” проводиться серед ветеранів війни та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають відповідне посвідчення та отримали поранення, каліцтва, контузії під час виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО, а також в ході миротворчих операцій за участю України.

У першому розіграші „Кубку Нескорених” взяли участь 6 команд. За результатами турніру Кубок відправився на Волинь, другі – кияни, бронзу виборола команда з Рівного.

Вітали переможців та учасників Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, керівник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, представники Адміністрації Президента України, органів державної влади, народні депутати.

Всі учасники змагань отримали призи та подарунки від організаторів турніру, а команда-переможниця – ще й квитки на фінал Ліги Чемпіонів, що незабаром пройде у Києві.