Подяка Службі за допомогу від захисника України

Дата: 13.07.2016 Переглядів: 698

подяка ЛитовченкоНа ім’я Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка надійшов лист-подяка від українського воїна Олексія Литовченка, який постраждав у боях за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Нагадаємо, що Олексію здійснено протезування  ортопедичним концерном “Otto Bock Competence Center” (м. Дудерштадт, Німеччина) високофункціональними протезами за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, за державною програмою, яку реалізує Служба.

Йому, як учаснику антитерористичної операції, на цьому підприємстві встановлено протез стегна з мікропроцесорним управлінням та колінним модулем Genium X3.

Українська держава піклується про своїх захисників і не залишить без уваги кожного постраждалого воїна, який потребує протезування для заміни втраченої під час бойових дій кінцівки. При цьому, протезування відбувається безкоштовно для учасника АТО, протез встановлються за рахунок держави за програмою протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні.

Більш детально з цією програмою можна ознайомитись на сайті Служби, в розділі  “Дорожні карти”.

Наразі Службою здійснюється пошук нових можливостей для лікування і реабілітації поранених захисників Вітчизни.