Поранений Віталій Галіцин відбув на лікування до США

Дата: 19.09.2016 Переглядів: 400

17 вересня 2016 року в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” Віталія Галіцина проводжали Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко та засновник Фонду Братів Кузьміних – Сергій Кузьміних.

Полковник Галіцин Віталій Юрійович з самого початку антитерористичної операції брав участь бойових діях у складі батальйону “АЗОВ”,  навчаючи бійців мінно-вибухової справі. Виконуючи бойове завдання під Новоазовськом, разом із побратимом, командиром групи В. Галвою, підірвалися біля замінованого автомобіля, був важко поранений уламками міни в обидва ока.

Позаду біля десятка складних операцій в декількох вітчизняних клініках та Німеччині. Тепер, повернути зір пораненому в зоні АТО полковнику запасу Віталію Галіцину намагатимуться американські лікарі. Видатки на консультації, лікування та проживання бійця у Нью-Йорку взяли на себе українці, які мешкають в Америці.

Треба сказати, що навіть фактично втративши зір, Віталій Галіцин,  інструктор мінно-вибухової справи продовжував навчати військових ЗСУ та бійців інших військових формувань у Центрі розмінування.

halitsyn-1“Віталію дали інвалідність I групи, але по загальному захворюванню. Але ж він брав участь в бойових діях в зоні АТО. Зараз ми намагаємось добитись, щоб такі герої, як полковник Галіцин, які отримали поранення, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, отримували посвідчення інваліда війни,” – сказав Голова Служби Артур Дерев’янко в інтерв’ю 5 телеканалу.

Дякуємо 5 телеканалу, який проводив зйомку в аеропорту “Бориспіль”

Подивитись репортаж можна на 5 телеканалі