Португалія допомагає нашим дітям

Дата: 23.11.2017 Переглядів: 113

Португальська асоціація «ACLIS», яку представляють працівники відомої в світі страхової компанії «Liberty Seguros», в свою десяту річницю співпраці з Іванківською районною громадською організацією «Центр розвитку громади» відвідали Іванків.

В програму візиту входило: зустріч з представниками влади Іванківської РДА; візит до Іванківського ЦСПР; ознайомлення з сім’ями дітей, які відпочивають влітку в Португалії; екскурсія в чорнобильську зону та м.Київ (зокрема посольство Португалії в Україні).

Особлива увага була відведена презентації книги «Блакитне літо» ( автор Маріо Аугусто де Рошіа Перейра)  про оздоровлення в Португалії дітей влітку 2016 р. Підготовку та видання забезпечила приймаюча сім”я Руслани Бобошко, що мешкає в с.Жміївка.

Місцем проведення заходу було обрано Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби. І це неспроста. Адже саме в центрі спеціаліст по зв’язках з громадськістю Інна Шеремет веде роботу по відбору дітей для подібних поїздок та допомагає забезпечити організаційні моменти.

Під час презентації директор центру Галина Бабич вручила гостям грамоти, подякувавши португальців за надану допомогу. Зі свого боку, Пауло Хорхе Пірес да Герра запевнив, що співпраця буде продовжуватися і далі. Гості переймалися проблемами війни на Сході України, додаючи, що в їхній країні про ці події майже нічого невідомо.  По можливості, вони обіцяли забезпечити дітей учасників АТО та вимушених переселенців відпочинком на березі Атлантичного океану, як це було і раніше.

Поряд з представниками асоціації «ACLIS» в складі делегації працювали журналісти ЗМІ Португалії.