Потурбуйся про своє майбутнє

Дата: 21.09.2016 Переглядів: 131

18.09.16 у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся семінар для учасників АТО на тему : «Потурбуйся про своє майбутнє».

nxflkhm-tx4На заході були присутні представники «Starlife», які проконсультували всіх присутніх з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту.

Різб’яр Микола Невмержицький запросив учасників АТО до своєї майстерні, щоб воїни навчилися азам декоративно прикладного мистецтва різьби по дереву. Це найдавніше мистецтво, актуальність якого дуже виросла останнім часом, все наполегливіше і впевненіше входить у наше життя і побут. Ніякі штучні матеріали не замінять красу і теплоту натурального дерева. Структура дерева пестить і зачаровує погляд. Потрапивши до рук істинного майстра, дерево набувало друге життя. Тому саме такий вид мистецтва було обрано для реабілітаційної програми «Герої» соціального педагога Центру Вікторії Обиход, яка допомагає учасникам АТО, що повернулися додому, адаптуватися до умов мирного життя. Різб’яр Микола провів перше ознайомче заняття, на якому докладно розповів про походження цього ремесла та попросив підготувати необхідні матеріали до наступної зустрічі.

Психолог Центру Юлія Невмержицька провела заняття з використанням технік арт-терапії з учасниками АТО, яка теж є важливою складовою реабілітаційної програми.

3phisxtzzl4Після закінчення семінару бійці АТО залишились у Центрі та продовжили спілкування в групі само- та взаємодопомоги «Гуртом легше», керівником якої є соціальний педагог Центру. Вона надала захисникам інформацію про пільги для учасників АТО та повідомила про наближення Дня захисника Вітчизни.

Детальна інформація за тел: (04142)2-23-66

Передає фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук