Правова підтримка питань реабілітації бійців АТО

Дата: 08.12.2017 Переглядів: 205

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» 7 грудня поточного року  відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи». Співорганізатором заходу було Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

Зі вступним словом виступила перший заступник начальника Управління Неля Продан. В ході конференції начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Джубаба розповіла присутнім про систему надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО.

Метою  проведення конференції, в роботі якої  взяли участь науковці, студенти, представники Центрального міжрегіонального сектору Служби, підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації, було сприяння правовій інформованості населення шляхом обговорення досвіду підтримки та реабілітації військовослужбовців-учасників АТО; аналізу існуючої системи підтримки та реабілітації учасників АТО в Україні, соціальної та психологічної підтримки.