Представник Київщини у складі збірної України візьме участь в «Іграх Нескорених»

Дата: 02.10.2018 Переглядів: 95

Ветеран АТО Олександр Зозуляк – єдиний представник Київщини, який потрапив до складу збірної команди України для участі в «Іграх Нескорених» у австралійському Сіднеї. Про це повідомляють представники Сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

На минулому тижні Олександр Зозуляк був запрошений до Київської обласної державної адміністрації, де відбулись урочисті проводи спортсмена на міжнародні змагання. Проводжали Героя очільник Київської області Олександр Горган та начальник Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв.

Нашому захиснику побажали щасливої подорожі, успішних виступів, увінчаних високими нагородами, вдало представити область у складі національної збірної на міжнародній арені. Спортсмена запевнили, що Київщина вболіватиме за нього,  як за єдиного представника столичної області на всіх змаганнях.

 Довідково:

1 червня 2018 року Організаційний комітет «Ігор Нескорених» в Україні визначив прізвища 15 осіб, які у жовтні цього року представлятимуть Україну на Invictus Games у Сіднеї (Австралія).

Київську область у складі збірної команди України представлятиме мешканець села Гатне Києво-Святошинського району, старший лейтенант запасу Збройних Сил України Олександр Зозуляк, нині службовець департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України. Був учасником бойових дій у найгарячіших точках на Сході країни. Захищаючи нашу землю від ворога, Олександр втратив руку. Він візьме участь у змаганнях з велосипедного спорту, стрільби з лука та, як виявилося в останній момент, плаванні.

На Іграх Україна, яка бере участь вже вдруге, змагатиметься у шести спортивних дисциплінах: легка атлетика, плавання, веслування на тренажері, велоспорт на шосе, стрільба з лука та пауерліфтинг.

Invictus з латинської — «нескорений». Це слово уособлює бійцівський дух захисників країни, які отримали поранення, були травмовані на полі бою. Вони пережили важкі випробування, однак не дали зламати себе. Вони довели, що віра в себе та підтримка близьких завжди виявляються сильніше обставин, і стали справжніми нескореними воїнами.

Цього року Австралія стане четвертою країною, яка прийматиме Ігри Нескорених. На Іграх в 11 адаптивних видах спорту візьмуть участь 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США. Події цьогорічних Ігор охоплять весь Сідней – від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор.