Представник Служби у Миколаївській області взяв участь у тренінгу для учасників АТО

Дата: 21.11.2017 Переглядів: 113

21 листопада у місті Миколаїв ВБО “Ініциатива заради життя” спільно з обласним Центром зайнятості населення та громадським об’єднанням “Асоціація учасників та інвалідів АТО”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, провели тренінг для учасників АТО, звільнених з лав Збройних Сил України, з питань соціального захисту та працевлаштування.

До участі  у обговоренні важливих для атовців та їх сімей питань були залучені фахівці Центрів зайнятості населення, юристи та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Павло Саєнко.

Заняття було проведено за форматом “круглого столу”. Під час спілкування розглянули питання, пов’язані з правами та пільгами учасників бойових дій,  надано консультації звільненим військовослужбовцям щодо порядку  звернення до державних установ для реалізації тих чи інших пільг. Одним з найгостріших питань на данний час, за спільним підсумком, визначено “земельне питання”.

Також учасниками було висловлено побажання спрощення процедур по типу “єдине вікно”. Не залишилось поза увагою й питання санаторно-курортного забезпечення учасників АТО.