Виконання програм соцзахисту ветеранів війни – на постійному контролі Служби

Дата: 24.10.2018 Переглядів: 274

У прямому ефірі “Українське радіо. Одеса” філії ПАТ “НСТУ “Одеська регіональна дирекція” завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук відповідав на питання ведучого щодо психологічної реабілітації  учасників АТО/ООС.

М. Сторожук зазначив, що в нікого не викликає сумніву важливість проведення психологічної реабілітації для ветеранів та діючих воїнів, які брали участь у бойових діях. Разом із тим, він висловив занепокоєння з приводу неефективної організації відповідної роботи управліннями соціального захисту населення міст та районів області,  що є неприпустимим.

У цей же день представник Служби також взяв участь у відео-селекторній нараді за участю керівництва Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА з начальниками управлінь соціального захисту населення районів та міст області з питань професійної адаптації та психологічної реабілітації. На нараді теж було вказано на несправний стан  роботи в області з питання психологічної реабілітації.

Звертаючись до учасників селекторної наради, Микола Сторожук зосередив їх увагу на взаємодії і співпраці з ветеранським організаціями. Він також зауважив, що є випадки безпідставної відмови ветерану АТО у наданні послуг психологічної реабілітації.

За підсумками селекторної наради прийнято рішення провести в кінці місяця повторне заслуховування відповідних посадових осіб про вжиті заходи та організацію співпраці із ветеранськими організаціями.