Представник Служби в Одеській області: виділення землі атовцям не має бути проблемним питанням

Дата: 01.08.2016 Переглядів: 281

Завідувач сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у роботі колегії Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Одним з важливих питань  порядку денного було питання про надання у власність земельних ділянок та про зарезервовані земельні ділянки для учасників АТО.

общий видСеред присутніх на засіданні були: представник центрального апарату Держгеокадастру – начальник відділу внутрішнього аудиту Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ірина Несин, керівники структурних підрозділів та територіальних органів Головного управління,  керівники державних підприємств що належать до сфери управління Головного управління.

В. о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Марина Савченко відмітила, що виділення земельних ділянок для учасників АТО є пріоритетним в діяльності управління та особисто тримається на контролі Головою Держгеокадастру.

У своїй доповіді начальник відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності Наталія Булат зазначила:

  • за І півріччя 2016 року до Головного управління надійшла 1531 заява від військовослужбовців на отримання земельних ділянок. В результаті розгляду надано 1036 дозволів на розробку землевпорядної документації на орієнтовній площі 1568,47 га, за аналогічний період 2015 року кількість наказів про надання дозволу складала 120 одиниць на площі 162,38 га.
  • для учасників АТО визначено та зарезервовано 67 земельних масивів на загальну площу 1172,65 га землі. Дані масиві можливо розмістити більше ніж 5 тис. учасників АТО, в основному, для ведення садівництва.
  • робота щодо визначення інших привабливих земельних ділянок для учасників АТО проводиться терорганами щоденно з відображенням даної інформації на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук звернув увагу присутніх на те, що незважаючи на позитивні зрушення, мають місце нарікання з боку учасників АТО та членів їх сімей, про що потрібно говорити на колегії. Він також запропонував членам колегії створити робочу групу з представників Головного управління, Сектору Служби, Центру допомоги учасникам АТО, ГО ветеранів АТО,  підписати меморандум про взаємодію і співпрацю та оперативно і відкрито вирішувати проблемні питання.

Пропозиція отримала підтримку членів колегії та присутніх.