Представник Служби взяв участь у брифінгу у Закарпатській ОДА

Дата: 19.09.2018 Переглядів: 111

18 вересня в Ужгороді, у приміщенні прес-центру Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся брифінг для представників ЗМІ щодо реалізації заходів із забезпечення санаторно-курортним лікуванням та соціально-професійною адаптацією учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

У брифінгу, який проводив директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА  Михайло Петрішка, взяв участь головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Служби  Сергій Кузнєв.

Під час бесіди представникам ЗМІ були доведені основні керівні документи, згідно з якими проводиться робота на виконання бюджетної програми та  оголошені результативні показники по Закарпатській області.

Представник Служби Сергій Кузнєв докладно розповів про «дорожню карту» – дії учасників бойових дій щодо отримання визначених державою пільг. Також поінформував про порядок отримання послуг з санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації та соціальної і професійної адаптації, звернувши увагу, що учасник АТО може самостійно обрати заклад для оздоровлення.

Присутніх представників ЗМІ закликали у своїх репортажах детально висвітлити надану інформацію, в черговий раз ознайомити учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності з порядком отримання визначених послуг.