Представники органів влади в Івано-Франківській області зустрілись з учасниками АТО

Дата: 01.02.2017 Переглядів: 78

В центрі допомоги учасникам АТО Коломийського району та м. Коломиї пройшла зустріч учасників бойових дій на сході України з в. о. директора департаменту соціальної  політики  Івано-Франківської  ОДА В. Яворським та представником Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  в Івано-Франківській області В.  Веркальцем.

Під час зустрічі підбили підсумки спільної  роботи за 2016р. та окреслили основні напрямки роботи на 2017рік. Головне, чому буде приділена увага – це питання підтримки сімей загиблих та зниклих безвісти в зоні АТО,  взаємодія у розробці  обласної програми, особливо з питань сімейного відпочинку ветеранів та наданні  матеріальної допомоги інвалідам 1 та 2 груп.  Також обговорили питання подання пропозицій до змін в законодавстві щодо санаторно-курортного лікування та направлення на психологічну реабілітацію.

Надавши необхідні консультації та роз’яснення, Володимир  Веркалець   нагадав присутнім учасникам бойових дій  про можливість широкого ознайомлення  з правами та гарантованими законодавством пільгами ветеранам війни  в інформаційній брошурі “Пам’ятка учасникам АТО”. Збірка зі  змінами  опублікована на офіційному веб-сайті Державної служби.