Представники Служби спілкувались з військовослужбовцями ВСП «Сармат»

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 213

Зустріч відбулася 23 травня 2018 року у розташуванні військової служби правопорядку «Сармат» Запорізького гарнізону, на запрошення командування підрозділу. 

Перед військовослужбовцями виступили головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов, заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Першого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Плецький та адвокат Олексій Інашвілі.

Костянтин Денисов відповів на запитання щодо особливостей надання статусу учасника бойових дій в Операції об’єднаних сил замість АТО та подання звернень до міжвідомчої комісії у разі відмови на первинному рівні, порядку отримання безоплатного санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, професійного навчання та вищої освіти. Військовослужбовців цікавили питання виплати компенсації за самостійне проходження лікування чи невикористану путівку, а також компенсації вартості проїзду до відповідних закладів. На них було надано роз’яснення у відповідності до діючих профільних постанов Уряду.

Правниками було надано відповіді на питання щодо грошового забезпечення учасників ООС, пільг стосовно отримання юридичних послуг, порядку укладання, продовження та розірвання контрактів. Окремо було надано рекомендації щодо порядку подання заяв на отримання земельних ділянок задля уникнення відмов від уповноважених органів.

Працівники Служби висловили подяку офіцеру психологу  Дячко А. А.та заступнику по роботі з особовим складом підполковнику  Рибаченко С. В. за сприяння в організації зустрічі.