Представники Служби в областях презентують “Пам’ятку учасникам АТО”

Дата: 09.11.2016 Переглядів: 128

Триває регіональна інформаційна кампанія Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з презентації  інформаційного  посібника  про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО “Пам’ятка учасникам АТО”  громадської організації “Юридична Сотня”.

Кампанія здійснюється у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту та надання пільг учасникам АТО та членам їх сімей.

11 листопада 2016 року брошуру презентує сектор Служби у Львівській області разом із представником ГО “Юридична Сотня”.

Учасники прес-брифінгу:  Володимир Шамрай,  представник  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО; Павло  Довбиш, представник  ГО “Юридична Сотня”.

Дата та час події: 11 листопада 2016 року, 13:00.

Місце події: м. Львів, вул. Джохара Дудаєва, 20 (3 поверх), прес-центр Leopolis.info.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +380 631615040 (контакти для ЗМІ).

Про подію повідомляє сайт Leopolis.info

15 листопада 2016 року з “Пам’яткою учасникам АТО” громадськість Одещини ознайомить сектор Служби в Одеській області.

Захід відбудеться о 15:00 годині, у Будинку офіцерів за адресою: м. Одеса, вул. Пироговська 7/9, приміщення № 26 (Прес – конференц  зала)

Прес-брифінг проводять: Микола Сторожук, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Одеській області та Юлія Дригайло, представник громадської організації “Юридична Сотня”.

До участі у заході запрошено представників від командування та військових частин Одеського гарнізону, громадських організацій ветеранів АТО, Центру допомоги учасникам АТО при Одеській ОДА, представників обласного та міського департаментів, управлінь соціального захисту населення м. Одеси та інших.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: (067)966-12-14 (Сторожук Микола Миколайович).