Представники Служби взяли участь в обласних заходах із вшанування борців за свободу країни

Дата: 21.02.2019 Переглядів: 114

20 лютого 2019 року в обласних центрах відбулись пам’ятні заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні, всіх, хто боровся й віддав свої життя за свободу та незалежність України.

У Хмельницькому представник Служби Олександр Катеренчук разом із жителями міста взяв участь у жалобній ході від пам’ятника «Янгол Скорботи» до  пам’ятника Героям Небесної Сотні, під час якої люди несли портрети Героїв Небесної Сотні та захисників України.

Відбулась спільна молитва за тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності та на сході України. Перед  хмельничанами виступили представники обласної та міської влади, духовенства та учасники Євромайдану. На знак вшанування загиблих Героїв у небо випустили білі кульки, а до пам’ятника було покладено квіти та лампадки.

Представники Служби у Запорізькій області Костянтин Денисов і Тімур Книш взяли участь у мітингу-реквіємі за участі керівництва області, військових, поліції, студентів коледжів і університетів, громадськості, що відбувся на  Майдані Героїв в Запоріжжі. А ввечері біля пам’ятної стели Героям Революції Гідності ветерани війни на Донбасі, волонтери, учасники подій на Майдані змогли переглянути документальний фільм про криваві події лютого 2014 року, пом’янули поіменно героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Цього ж дня в Івано-Франківську  родини загиблих на сході України та учасники бойових дій були запрошені до Івано-Франківського  ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості, де відбувся вечір пам’яті за тими, хто боровся за свободу та незалежність України.

Присутній на заході головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Служби Володимир Веркалець подякував керівництву ліцею за організацію й проведення патріотичної години з молоддю та наголосив, що наш обов’язок пам’ятати та шанувати всіх полеглих за свободу Батьківщини.