Прес-конференція в УНІАН: Соціальний захист учасників АТО

Дата: 16.09.2015 Переглядів: 314

уніан-фото16 вересня в приміщенні інформаційного агентства УНІАН відбулася прес-конференція з питань соціального захисту учасників АТО, зокрема тих, хто в якості резервістів брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО.

З боку Служби участь у заході взяв директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками антитерористичної операції Державної служби Ігор Мальцев.

Питання пільг та гарантій для резервістів загострив керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО “Справедливість”, командир штурмової роти батальйону “Донбас” Тарас Костанчук. Він заявив, що резервісти, а це близько 10 тисяч осіб з батальйонів “Донбас”, “Айдар”, “Азов” та інших, які захищали незалежність України на сході країни, були поранені в зоні АТО не отримують тих соціальних виплат, які мають військовослужбовці.

Боєць батальйону “Донбас” Євген Циганов зауважив, що резервісту, який отримав важке поранення та інвалідність у зоні АТО, офіційно відмовляють у призначенні пенсії, тому що в нього, наприклад, немає трудового стажу. Крім того, за словами Циганова, існує велика різниця між соціальними виплатами із втрати годувальника родичам військовослужбовців та родичам резервістів.

Про це повідомляє УНІАН.

Ігор Мальцев надав роз’яснення щодо соціального захисту учасників бойових дій та пообіцяв, що Служба ініціюватиме проведення міжвідомчої наради з розгляду проблемних питань, що обговорювалися, за участю представників Міністерства соціальної політики, Міністерства оборони, Генерального штабу, Пенсійного фонду, інших органів державної влади.

По закінченні прес-конференції І. Мальцев надав інтерв’ю кільком телеканалам.