У Полтаві відкрито фотовиставку «Якби не війна»

Дата: 19.04.2017 Переглядів: 152

У Полтавському краєзначому музеї 15 квітня відбулося відкриття фотовиставки під назвою «Якби не війна», яка присвячена захисникам України.

Ідея фотопроекту виникла у волонтерів Київського військового шпиталю.Спочатку вони фотографували бійців АТО та їхні сім’ї, записували історії та публікували у соцмережах. Згодом вирішили зробити виставку.

146 Героїв, 122 історії, 8 блоків фотопроекту «Якби не війна» – це історії життя сотні «звичайних» людей, які живуть серед нас. І про життя 25 янголів, які спостерігають за нами з небес.

Це історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Історії про те, як отримані важкі травми – не привід опускати руки. Про людей, які попри все, не втрачають здатності любити і мріяти. Історії про кохання, всупереч війні. Історії про те, що не обов’язково бути військовим, щоб захищати свою землю. А також, не обов’язково бути чоловіком, щоб тримати в руках зброю, так само, як не обов’язково бути українцем – щоб захищати Україну. Історії про тих, хто віддав найцінніше, що в них було – життя, одній єдиній і коханій –Україні.

Дивиться відеорепортаж з відкриття виставки, яка триватиме до 23 квітня.

На відкритті виставки разом із учасниками АТО та їхніми родинами були присутні  представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Полтавській області.