Президент міжнародного благодійного фонду відвідав Іванківський Центр реабілітації

Дата: 03.12.2015 Переглядів: 170

20 років співпраці єднає наш центр з МБФ «Східно-Європейська місія» (США). Весь цей час фонд опікувався дітьми із соціально-незахищених сімей, а рік назад надав руку допомоги й сім’ям учасників АТО.

Перебуваючи в Україні, президент МБФ «Східно-Європейська місія» Джеф Томпсон відвідав учасника АТО Володимира Василенка з Іванкова, щоб особисто поцікавитися його здоров’ям та життям сьогодні після тяжкого поранення та тривалого лікування. «Місія» дізналася про Володимира на початку весни від працівників ЦСПР і зробила свій фінансовий внесок для хірургічних втручань, які були необхідні, щоб врятувати бійцю життя. Тож знайомлячись особисто, представники фонду були щасливі бачити нашого земляка усміхненим і сповненим планів на майбутнє.

Потім Джеф Томпсон разом з директором МБФ «Східно-Європейська місія» в Україні Іриною Скрипник та співробітниками офісу ознайомилися з роботою нашого Центру з учасниками АТО та їх сім’ями, поспілкувалися з дітьми під час християнських уроків та занять з комп’ютерної грамотності, подивилися роботу зали фізичної реабілітації, обговорили питання, пов’язані з відпочинком дітей в таборі «Коло друзів», підготовкою подарунків для дітей на новорічно-різдвяні свята.

IMG_6524Завдяки допомозі фонду успішно реалізується ряд важливих для громади напрямків роботи. Тож врученими офіційними подяками Центр соціально-психологічної реабілітації в особі заступника директора Людмила Шелест засвідчив свою глибоку вдячність Президенту та директору Фонду за багаторічну співпрацю і підтримку.

Людмила Шелест,
заступник директора