Про роботу у сфері соціального захисту ветеранів у 2016 р. поінформували в Івано-Франківській ОДА

Дата: 28.12.2016 Переглядів: 143

28 грудня 2016р в департаменті соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулась спільна прес конференція в.о. директора департамента Віталія Яворського та головного спеціаліста Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Володимира Веркальця щодо підтримки та реалізації в області в 2016 році державних обласної та районних программ, що стосуються членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти в зоні АТО  учасників бойових дій.

На даний захід були запрошені представники ветеранських організацій області, представники благодійних фондів та центру допомоги учасників АТО в області.

Володимир Веркалець прозвітував про програми закупівлі житла для військовослужбовців, які втратили нижні кінцівки, придбання житла сім’ям загиблих та інвалідам 1 та 2 групи, щодо освоєння коштів соціальної та професійної адаптації, використання путівок на санаторно-курортне лікування, направлення на психологічну реабілітацію.  Він також  поінформував про роботу міжвідомчої комісії щодо виплат одноразової допомоги сім’ям загиблим добровольців в АТО і розказав про приняття позитивного рішення для 6 сімей з Івано-Франківської області.

Особлива увага була звернута на тісну співпрацю між представником Державної служби в області та ветеранськими організаціями,  домовились про спільну підтримку всіх програм соціального захисту в 2017 році.