Про що інформує “Інформатор”?

Дата: 23.11.2016 Переглядів: 78

Шановні журналісти Інформатора!

Ви витягли матеріал дворічної давнини, історія про що вже має своє логічне завершення.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції офіційно заявляє, що генерал міліції Пісний В. М. позбавлений статусу учасника бойових дій ще 10.12.2015 р. за його заявою рішенням Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, до складу якої включені фахівці Міноборони, МВС, Національної гвардії, СБУ, інших “силових” відомств, а також народні депутати, учасники бойових дій, в тому числі, учасники АТО, члени громадських та волонтерських організацій. Всі  рішення на комісії приймаються колегіально. Посвідчення УБД у нього вилучено і передано до Міністерства внутрішніх справ.

З 2014 року завдяки, зокрема, зусиллям Державної служби, інших державних органів кілька разів вносилися зміни у Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Відтепер статус УБД надається тільки тим, хто із зброєю в руках захищає країну. Інформуємо, що всі законодавчі зміни щодо надання статусу учасника бойових дій можна відслідкувати на офіційному веб-сайті Служби www.dsvv.gov.ua.

У публікації наводиться фото довідки, походження якої викликає сумнів. Так, на момент позбавлення Пісного В. М. статусу УБД в Україні ще не було Національної поліції.

Панове журналісти, не вигадуйте історії для розхитування  і без того важкої соціальної ситуації. Не забувайте про основні завдання мас-медіа та відповідальність журналістів за продукт своєї роботи перед суспільством.

Служба завжди відкрита до співпраці, і звертається до журналістів, блогерів більш ретельно готувати свої матеріали та сюжети, а у разі необхідності, звертатися до фахівців Служби за роз’ясненнями.

Прес-служба Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО

т.: (044)281-08-38