Проект “Порада, підтримка, допомога” крокує по Харківщині

Дата: 07.11.2017 Переглядів: 156

6 жовтня в приміщенні Золочівської РДА відбулася зустріч представників громадського об’єднання  “Спілка ветеранів АТО” і Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО з Золочівською громадою учасників бойових дій на сході держави.

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” провели консультації в рамках проекту “Порада, підтримка, допомога”, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. У рамках проекту надаються первинні юридичні консультації  для учасників АТО у Харківській області.

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників АТО Єрьоменко Олексій проінформував спільноту учасників АТО про програми  з будівництва, безвідсоткових кредитів та працевлаштування, так як це питання дуже актуальне у мешканців сільської місцевості. Не залишилися поза увагою і питання санаторно-курортного лікування учасників АТО.

На зустрічі громадські активісти довели інформацію про соціальні програми для учасників АТО, про результати роботи у сфері забезпечення воїнів земельними ділянками, програми забезпечення житлом, пільговий проїзд і медичні питання щодо профілактики ВІЧ/СПІД, туберкульозу та гепатиту.

На зустрічі також були присутні голова Золочівської РДА Гурін І. М., Золочівський районний військовий комісар Дигало В. К., голова районної спілки Богдан А. М., представники структурних підрозділів Золочівської РДА, представники районного Держгеокадастру, Центру зайнятості.

Про те, як  проходить проект в районах Харківщини повідомляє представник Служби в Харківській області Олексій Єрьоменко.