«ПРОСТІР БЕЗПЕКИ»: ветерани АТО виховують юних патріотів

Дата: 15.05.2017 Переглядів: 163

Єдиною командою з атовцями партнерської громадської організації «Обпалені війною» представники Мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби, взяли участь у військово-патріотичній грі «Простір безпеки», організованій для дітей і молоді Бородянщини Київською міською спілкою ветеранів АТО разом із виконкомом Небратської сільської ради.

Саме на території села Небрат, за ініціативи очільника місцевої громади, – у межах відзначення  72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – відбувся захід, спрямований на національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Близько 70 школярів із семи довколишніх населених пунктів змогли подолати визначений маршрут та виконати комплекс завдань різної складності на семи локаціях. І скрізь, поруч із дітьми були учасники АТО: ділилися досвідом, підтримували й надихали.

Залучивши на допомогу свій особистий недавній досвід участі у бойових діях, молоді ветерани вільно й невимушено навчали дітей орієнтуватися на місцевості, долати перешкоди, надавати першу долікарську допомогу в польових умовах, знайомили зі зброєю та правилами безпечного поводження з нею, вчили влучно метати гранати. А ще учасники гри вчилися бути насторожі з вогнем і охоче приміряли бойову форму вогнеборця.

 

Бійці поділилися з учасниками гри досвідом приготування найпростіших страв польової кухні – фірмової фронтової юшки та козацького куліша, які з похідного котла смакують просто неймовірно. Заключне загальне частування сприяло також і невимушеному спілкуванню, під час якого фахівці Бородянського соціально-психологічного центру ближче познайомилися із колегами та однодумцями з організацій ветеранів АТО, обмінялися досвідом роботи у наданні психологічної допомоги бійцям.